HitHit.cz – Základ pokořen! Co dál?

vlcsnap-2016-05-03-22h02m54s135

Vám všem, kteří jste podpořili náš projekt, dlužíme velké díky! Naši hranici pro vydání CD jste pokořili velmi brzo a stále nám zbývá ještě několik dní do konce. Tím jste naši cestu trochu protáhli, a dali jste nám příležitost k tomu, abychom projekt posunuli na další úroveň. Vaše příspěvky, které nám pošlete nad naši metu 77 777 Kč, nám umožní vydat CD Pověsti, povědačky a jine dřysty ve větším nákladu, který budeme následně distribuovat do muzeí, knihoven a škol. A tak budou mít žáci a posluchači větší možnost kontaktu s řečí našich předků a povědomí o lašském projevu, kultuře a písních.

Pokud váš zájem o tento projekt poroste ještě dál, budeme jen rádi. Vaše příspěvky budou základem pro natočení videoklipu o jednom z příběhů, které nese právě naše nové CD. Takže neváhejte a s klidem v duši přispívejte dál :)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>